0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
Int. Friendly Games
Tunisia
0
2
Algeria
inprogress
00:00
Morocco
1
0
Burkina Faso
inprogress
23:30
Ukraine
Persha Liga
FC Avangard Kramatorsk
3
1
FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk
بازی شروع نشده است
19:00
Agrobiznes Volochisk
1
1
MFC Mykolaiv
بازی شروع نشده است
19:00
Volyn Lutsk
1
2
FC Chernomorets Odessa
بازی شروع نشده است
19:00
FC Alians Lypova Dolyna
1
1
MFC Kremin Kremenchuk
بازی شروع نشده است
19:00
FC Hirnyk-Sport Horishni Plavni
1
2
Veres Rivne
بازی شروع نشده است
19:00
Krystal Kherson
1
1
PFC Nyva Ternopil
بازی شروع نشده است
19:00
Belarus
Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
1
1
Naftan Novopolotsk
بازی شروع نشده است
16:30
FC Orsha
0
1
FC Belshina Bobruisk
بازی شروع نشده است
20:30
Russia
Saint Petersburg First League
Konstantinovskoye-Okrug
-
-
Druzhba-MCC
Cancelled
16:30
Sweden
Division 2, Sodra Svealand
Tyreso FF
1
1
Mjolby AI FF
بازی شروع نشده است
16:30
Norway
Eliteserien
Kristiansund BK
2
0
Odds BK
بازی شروع نشده است
17:30
Sandefjord Fotball
1
3
Molde FK
بازی شروع نشده است
17:30
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Merani Tbilisi
3
0
FC Dinamo Zugdidi
بازی شروع نشده است
17:30
FC Gagra
2
0
FC Shevardeni 1906 Tbilisi
بازی شروع نشده است
17:30
International
Euro Cup
Wales
1
1
Switzerland
بازی شروع نشده است
17:30
Denmark
0
1
Finland
Finished
20:30
Belgium
3
0
Russia
inprogress
23:30
Kazakhstan
Premier League
FC Aktobe
1
0
FK Atyrau
بازی شروع نشده است
17:30
Shakhtar Karagandy
0
1
FC Kyzylzhar SK
بازی شروع نشده است
19:30
Zambia
Super League
Young Green Eagles FC
3
2
Nkana FC
بازی شروع نشده است
17:30
Greece
Football League
AS Olympiakos Volou 1937
4
2
Thesprotos
بازی شروع نشده است
18:30
Veroia NPS
2
0
AO Kavala 1965
Finished
21:30
Italy
Serie D, Girone A
Calcio Chieri 1955
0
1
Derthona
بازی شروع نشده است
18:30
Iceland
Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
2
0
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
18:30
Vikingur Reykjavik
2
0
FH Hafnarfjordur
Finished
21:30
Stjarnan Gardabae
2
1
Valur Reykjavik
Finished
21:30
Russia
Leningrad Region Championship
Fosforit
-
-
Atlant Tosno
Cancelled
18:30
International Clubs
Club Friendly Games
Tj Sokol Zivanice
3
4
SK Slavia Prague B
بازی شروع نشده است
18:30
Spain Amateur
Tercera Division, Group 15
CD Fontellas
0
3
CD Beti Onak
بازی شروع نشده است
19:00
Lithuania
A Lyga
FK Kauno Zalgiris
1
0
Dfk Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
16:30
Kedainiai Nevezis
0
1
FK Panevezys
بازی شروع نشده است
18:30
FK Riteriai
1
1
FC Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
20:30
Italy
Serie D, Girone G
Monterosi FC
-
-
Asd Carbonia Calcio
Cancelled
19:00
Portugal
U19 Championship
Sporting Lissabon
-
-
Leixoes SC
Cancelled
19:30
Vitoria Setubal
2
2
Amora FC
بازی شروع نشده است
19:30
FC Famalicao U19
1
0
Rio Ave FC
بازی شروع نشده است
20:30
Pacos F.
4
0
Vizela
بازی شروع نشده است
20:30
SL Benfica
3
2
FC Porto
Finished
21:30
Poland
III Liga, Group 3
MKS Polonia Stal Swidnica
1
0
Gornik Zabrze II
بازی شروع نشده است
19:30
KS Polonia Bytom SA
3
1
KS Row 1964 Rybnik
بازی شروع نشده است
19:30
MKS Piast Zmigrod
0
0
Gwarek Tarnowskie Gory
بازی شروع نشده است
19:30
Ruch Chorzow
1
2
LKS Goczalkowice-Zdroj
بازی شروع نشده است
19:30
Poland
III Liga, Group 4
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
3
2
FKS Stal Krasnik
بازی شروع نشده است
20:00
Jutrzenka Giebultow
0
1
KS Wiazownica
بازی شروع نشده است
20:00
Avia Swidnik
1
1
Sokol Sieniawa
بازی شروع نشده است
20:00
MKS Podlasie Biala Podlaska
0
2
KS Wisla Pulawy
بازی شروع نشده است
20:00
Croatia
3. Hnl, South
RNK Split
4
1
NK Neretva Metkovic
بازی شروع نشده است
20:00
NK Hrvace
1
5
HNK Primorac Biograd
بازی شروع نشده است
20:00
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
3
0
Primeiro de Agosto
بازی شروع نشده است
20:00
Spain Amateur
Tercera Division, Group 5
CF Peralada
0
3
CF Pobla de Mafumet
بازی شروع نشده است
20:00
Norway
1st Division
FK Jerv
2
1
Bryne FK
بازی شروع نشده است
20:30
Ranheim
0
4
Sogndal IL
بازی شروع نشده است
20:30
Hamarkameratene
2
0
Stroemmen IF
بازی شروع نشده است
20:30
Grorud IL
2
2
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
20:30
Sandnes Ulf
1
1
Raufoss IL
بازی شروع نشده است
20:30
Ullensaker/Kisa
4
1
Stjordals/Blink
بازی شروع نشده است
20:30
Aalesunds FK
2
2
Fredrikstad FK
inprogress
22:30
Spain Amateur
Tercera Division, Group 8
CD Bupolsa
0
0
UD SANTA MARTA
Finished
20:30
SD Almazan
1
1
Salamanca CF Uds B
Finished
20:30
Spain Amateur
Tercera Division, Group 1
Ourense CF
0
2
Csd Arzua
Finished
21:30
Brazil
Brasileiro Serie D
Joinville EC SC
1
0
CE Aimore RS
inprogress
22:30
FC Atletico Cearense CE
2
2
Treze FC PB
inprogress
22:30
Gama DF
0
0
AA Aparecidense GO
inprogress
23:00
Moto Clube MA
0
2
Guarany SC CE
inprogress
23:00
Murici AL
2
0
AD Bahia de Feira BA
inprogress
23:30
Palmas TO
1
2
SE Juventude MA
inprogress
23:30
Alagoinhas AC BA
0
0
AO Itabaiana SE
inprogress
23:30
EC Sao Bento SP
1
1
Bangu AC RJ
inprogress
23:30
Uberlandia EC MG
3
2
Rio Branco AC ES
inprogress
23:30
Brazil
Brasileiro Serie C
Gremio Novorizontino SP
0
0
Oeste FC SP
inprogress
22:30
EC Sao Jose RS
0
0
Ituano FC SP
inprogress
22:30
Ireland
Premier Division
Longford Town FC
1
3
Saint Patrick´s Athletic FC
inprogress
23:00
Sligo Rovers FC
1
2
Drogheda United FC
inprogress
23:15
Lithuania
1 Lyga
FK Vilnius BFA
1
0
FK Banga B
بازی شروع نشده است
16:30
FK Minija 2017
1
2
FK Jonava
بازی شروع نشده است
18:30
FA Siauliai
5
0
Vilnius FK Zalgiris B
بازی شروع نشده است
18:30
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
TSG 1899 Hoffenheim II
-
-
VfR 1921 Aalen
Cancelled
16:30
FC Bayern Alzenau 1920
0
3
SV 07 Elversberg
بازی شروع نشده است
16:30
VfB Stuttgart II
7
1
Eintracht Stadtallendorf
بازی شروع نشده است
16:30
FC Giessen
3
1
Hessen Kassel
بازی شروع نشده است
16:30
Venezuela
Primera Division
Atletico Venezuela
1
0
Mineros de Guayana
بازی شروع نشده است
00:30
Zamora FC
6
0
Trujillanos FC
بازی شروع نشده است
02:45
Gran Valencia Maracay FC
2
2
Aragua FC
بازی شروع نشده است
05:00
Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 1
Ballerup Skovlunde
2
0
Roskilde Boldklub Af 1906
بازی شروع نشده است
13:30
Kfums Boldklub Kopenhagen
2
1
IF Skjold Birkeroed
بازی شروع نشده است
14:30
Tarnby FF
5
1
Otterup B & IK
بازی شروع نشده است
14:30
Horsens FS
5
2
Norresundby BK
بازی شروع نشده است
18:30
Uruguay
Primera Division
Montevideo City Torque
2
1
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
00:45
CA River Plate (URU)
4
0
CA Progreso
inprogress
22:30
Peru
Copa Bicentenario
Santos FC
1
3
Sport Boys Association
بازی شروع نشده است
01:00
Sport Boys Association
-
-
Santos FC
Cancelled
01:00
Cultural Santa Rosa
5
4
Alianza Lima
بازی شروع نشده است
04:00
Alianza Lima
-
-
Cultural Santa Rosa
Cancelled
04:00
UTC de Cajamarca
-
-
Comerciantes Unidos
Cancelled
21:30
Comerciantes Unidos
0
1
UTC de Cajamarca
Finished
21:45
USA
USL League Two
Charlotte Eagles
3
4
Charlotte Independence 2
بازی شروع نشده است
01:00
Peachtree City Moba
1
2
South Georgia Tormenta FC 2
بازی شروع نشده است
04:00
Argentina
Primera Nacional
CA Temperley
1
0
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
01:30
Brazil
Brasileiro Serie B
Sampaio Correa FC MA
1
0
AA Ponte Preta SP
بازی شروع نشده است
02:30
Guarani FC SP
1
3
Nautico PE
بازی شروع نشده است
05:00
USA
USL Championship
Tampa Bay Rowdies
2
1
Loudoun United FC
بازی شروع نشده است
04:00
Las Vegas Lights
1
1
San Antonio FC
بازی شروع نشده است
07:00
Australia
South Australia NPL
South Adelaide FC
2
2
Campbelltown City SC
بازی شروع نشده است
10:00
North Eastern Metrostars SC
3
0
Sturt Lions
بازی شروع نشده است
10:00
Adelaide Comets FC
2
0
Adelaide City FC
بازی شروع نشده است
10:00
Adelaide Olympic FC
1
1
Adelaide United FC
بازی شروع نشده است
13:00
Croydon Kings FC
1
3
Adelaide Croatia Raiders SC
بازی شروع نشده است
14:30
Japan
J3 League
FC Gifu
3
1
Tegevajaro Miyazaki
بازی شروع نشده است
10:30
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
0
0
Seoul E-Land FC
بازی شروع نشده است
11:30
Chungnam Asan FC
3
1
Daejeon Citizen FC
بازی شروع نشده است
14:00
Australia
Western Australia NPL
ECU Joondalup
1
1
Gwelup Croatia SC
بازی شروع نشده است
11:30
Perth Glory FC Youth
1
1
Perth SC
بازی شروع نشده است
11:30
Australia
Queensland NPL, Women
Peninsula Power FC
-
-
Logan Lightning
Cancelled
11:30
Gold Coast United FC
1
1
Souths United
بازی شروع نشده است
13:00
Australia
South Australia NPL, Women
Adelaide Comets FC
1
4
Adelaide City
بازی شروع نشده است
12:30
Greece
U19 Super League
OFI
2
1
Apollon Smirnis
بازی شروع نشده است
12:30
PAOK Thessaloniki
4
0
Asteras Tripolis
بازی شروع نشده است
13:00
Pas Giannina
1
0
Lamia 1964
بازی شروع نشده است
18:30
AEK Athens
0
3
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
18:30
Australia
NSW NPL 1
MT Druitt Town Rangers FC
0
1
Sutherland Sharks
بازی شروع نشده است
13:30
Belarus
Vysshaya Liga
FC Smorgon
0
0
FC Slutsk
Finished
16:15
Sputnik Rechica
0
5
FC Dinamo Minsk
بازی شروع نشده است
18:15
Bate Borisov
3
0
FC Neman Grodno
بازی شروع نشده است
20:15
FC Shakhter Soligorsk
2
0
FC Vitebsk
inprogress
22:15
Italy
Campionato Primavera 1
Ascoli Calcio 1898 FC
0
5
Atalanta BC
بازی شروع نشده است
13:30
Cagliari
0
0
Empoli
Finished
14:30
ACF Fiorentina
0
0
UC Sampdoria
Finished
17:30
Italy
Campionato Primavera 2
US Lecce
1
0
US Cremonese
بازی شروع نشده است
13:30
Parma Calcio 1913
5
6
SSC Napoli
بازی شروع نشده است
17:00
Australia
A-League
Central Coast Mariners FC
0
2
Macarthur FC
بازی شروع نشده است
13:35
Australia
Queensland NPL
Capalaba Bulldogs
1
1
Eastern Suburbs FC
بازی شروع نشده است
13:45
Redlands United FC
1
3
Olympic FC Brisbane
بازی شروع نشده است
14:00
Magpies Crusaders United
0
1
Gold Coast United FC
بازی شروع نشده است
14:00
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Novosibirsk
1
0
FC Nosta Novotroitsk
بازی شروع نشده است
14:30
FC Dynamo Barnaul
2
0
FC Orenburg-2
بازی شروع نشده است
14:30
Poland
III Liga, Group 1
Legia Warszawa II
2
3
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
بازی شروع نشده است
14:30
KS Legionovia Legionowo
4
2
Unia Skierniewice
بازی شروع نشده است
17:30
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
9
1
KS Wasilkow
بازی شروع نشده است
19:30
GKS Wikielec
0
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
بازی شروع نشده است
19:30
Olimpia Zambrow
2
1
MKS Kaczkan Huragan Morag
بازی شروع نشده است
19:30
KS Pelikan Lowicz
3
1
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
بازی شروع نشده است
19:30
Polonia Warszawa
4
0
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
21:41
Poland
II Liga
Bytovia Bytow
4
3
Pogon Siedlce
بازی شروع نشده است
14:30
LKP Motor Lublin
5
2
Olimpia Grudziadz
بازی شروع نشده است
14:30
Sokol Ostroda
3
2
GKS Katowice
بازی شروع نشده است
14:30
Wigry Suwalki
0
0
MKS Znicz Pruszkow
بازی شروع نشده است
14:30
ZKS Stal Rzeszow
0
2
Lech II Poznan
بازی شروع نشده است
14:30
KKS 1925 Kalisz
1
1
PKS Olimpia Elblag
بازی شروع نشده است
14:30
MKS Chojniczanka Chojnice
1
1
KS Gornik Polkowice
بازی شروع نشده است
14:30
Turkey Amateur
U19 1. Lig
Altay
2
4
Giresunspor
بازی شروع نشده است
14:30
Poland
III Liga, Group 2
Sks Unia Swarzedz
1
1
MLKS Unia Janikowo
بازی شروع نشده است
15:30
Gryf Wejherowo
3
0
MKP Kotwica Kolobrzeg
بازی شروع نشده است
18:30
Germany Amateur
Regionalliga Playoffs
1. FC Schweinfurt 05
0
1
TSV Havelse
بازی شروع نشده است
15:30
Sweden
Superettan
AFC Eskilstuna
1
1
Falkenbergs FF
بازی شروع نشده است
15:30
Vasteras SK
0
0
Osters IF
بازی شروع نشده است
15:30
Akropolis IF
3
2
Vasalunds IF
بازی شروع نشده است
17:30
Landskrona BoIS
2
1
IK Brage
بازی شروع نشده است
17:30
Orgryte IS
0
0
Jonkopings Sodra IF
بازی شروع نشده است
17:30
England
National League
Torquay United
4
2
Notts County
بازی شروع نشده است
15:30
Finland
Kakkonen, Group C
JS Hercules
3
0
Jakobstads Bollklubb
بازی شروع نشده است
15:30
Sweden
Div 1, Norra
Assyriska FF
0
1
IFK Haninge
بازی شروع نشده است
15:30
Orebro Syrianska IF
1
2
Umea FC
بازی شروع نشده است
19:30
USA
Major League Soccer
Sporting Kansas City
1
1
Austin FC
inprogress
23:30